Prawdziwa historia życia outlet Ralph Lauren Modny cesarza.
On jest synem dom malarza i gospodyni, urodził się w dzielnicy Bronx w Nowym Jorku, gdzie najważniejszy czas - dzieciństwa i dorastania, kształtowania charakteru człowieka.
Jego rodzice byli pierwsi żydowscy imigranci w Stanach Zjednoczonych, jego matka była bardzo pobożna nadal Żydem. Wychowałem się w tego rodzaju środowiska, pragnął dla amerykańskiej socjety, to pragnienie nie tylko bezpośrednie odzwierciedlenie w jego słowach i czynach indywidualnych, a nawet stać się jego oryginalna motorem się ustatkować i zabrać się za jego prowadzenia i tworzenia biznes imperium-polo ralph Lauren.
Ralph Lauren miał ubieranie się erudytą od początku jego dzieciństwa, a odziedziczone talentu ojca, który wydał mu się szczególnie wrażliwe na barwy i linii. Po przejściowym pracy dla sprzedawcy krawat, dostał pierwszy garnek złota i rozpoczął cesarz służbową, z której zaprojektowany zaawansowanego trendu krawat w tym czasie, który opierał się na sensie mody.
Jest to wspólna cecha ludzi sukcesu, aby włożył wiele pracy do pracy. Ralph Lauren nie jest wyjątkiem, ale włożył większość prac, dla których kochał mody, a nie dążenie do pomyślnego business.He nazwałbym jego pracowników o północy i po prostu do dyskusji, jak on głęboko umiłował kilka rodzajów niebieski; Podczas spaceru z przyjaciółmi w egzotycznych ulic, inni zafascynowani pięknem, zauważył ubrania człowieka, który towarzyszy piękna oraz wyszukiwanie konkretnych rzeczy na ubrania człowieka; Aby w pełni wyrazić intencję projektu, nawet użył bardzo drogie próbki tkanin ubrania w różnych kolorach, a następnie wybrać najlepszy kolor, że nieudane próby były abandoned.He odbyła się własnej opinii, ale bardzo zaniepokojony opinii ludzi do niego; Był sympatycznym, ale gdy był zły, że pozwolił by jego zatrudnione mans być zadrżał z terror.He wydawał się być nie kombinuje, ale może widzieć przez pomysłów ludzi, Pracownicy, którzy byli pod wrażeniem jego urok osobisty, a nie wszystko, co możliwe, aby uzyskać jego chwałę, a także zniesienia narzekać bez osobistego życia poza pracą.
Każdy ma paradoksalną miejsce, możemy zobaczyć z ralph lauren.But zmienić kąt obserwacji, będziesz wiedzieć, paradoksem jest tajemnicą, aby go stać się miliarderem.
Ta sprzeczność wynika z walki jego zwykłym tle i jego stałych wzorów życia, jego twórczych umysłów i rzeczywistości środowiska społecznego, a także stałej walki o zachowanie własnego stylu i zaspokajania potrzeb publicznych.
Gdy widzisz tego, zobaczysz walkę mężczyzny z procesu, który poza doświadczeniem i mądrością "mówić prawdę o historii życia".
Tak, to jest zbyt trudne, aby odnieść sukces, tym Lauren Ralph. Teraz, to jest ogromny komfort, aby zobaczyć, że outlet Ralph Lauren wyroby (damskie, buty, koszule, płaszcze ... dla mężczyzn, kobiet i dzieci) są popularne.<
Zak³ad elektroniczny
S.C.
31-450 Kraków
ul. U³anów 34
 
tel. 266 09 99
fax. 266 55 49
 
Zapraszamy od: 9:30 - 17:30
Soboty - nieczynne
 

status naprawy
 

Strona G³ówna
.

(C)2003 "Astel" s.c.
Projekt Strony:
Piotr Paw³owski. pavwash@mapasoft.krakow.pl