O firmie

Zakład Elektroniczny "ASTEL" to firma, która powstała w 1986 roku z siedzibą w Krakowie. W chwili obecnej posiadamy zakład serwisowy w Krakowie - przy ul. Ułanów 34.

Od początku istnienia zajmujemy się działalnością usługową, której celem jest prowadzenie wysokiej jakości napraw sprzętu elektronicznego oraz audio-video. nasza działalność skupia się wokół napraw gwarancyjnych sprzętu, na który posiadamy w chwili obecnej autoryzację następujących producentów: REMINGTON , FUNAI , SENCOR , NETO , DIMPLEX , KERNAU , Russell Hobbs , ELDOM , ACERMAN , MAAN.

Obszarem naszego działania jest miasto Kraków oraz obszar wojewódzwtwa małopolskiego.

Posiadamy samochody firmowe niezbędne do wykonywania napraw sprzętu poza zakładami serwisowymi.

Swoją ofertą obejmujemy również naprwawy pogwarancyjne innych firm, a w szczególności ze znakiem firmowym:

których naprawy gwarancyjne wykonywaliśmy przez okres od 8 do 12 lat.

Kadra pracownicza naszych serwisów jest w pełni profesjonalna, a biorąc udział w cyklicznych szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu podnosi swoje kwalifikacje.

Ceniąc czas naszych klientów wprowadziliśmy w naszej firmie informacje o wykonywanej naprawie oraz jej cenie i ewentualnych uwagach, które mogą być udzielone telefonicznie, SMSem lub e-mailem. Również każde przekroczenie ustalonych kosztów naprawy jest konsultowane z klientem.

Na zamontowane przez naszą firmę części i podzespoły oraz wykonane usługi udzielamy gwarancji.

Zapraszamy!

Strona Główna
.

(C)2003 "Astel" s.c.
Projekt Strony:
Piotr Pawłowski. pavwash@mapasoft.krakow.pl